23 lip 2011

SALLY HANSEN NAIL PRISMS NA SZYBKO;)

WITAM!!
DZISIAJ POMALOWAŁAM PAZURKI PRISMSEM SALLY HANSEN NR 02.. MAM TEN LAKIER JUŻ DOSYĆ DŁUGO, ALE DOPIERO OSTATNIO ZNALAZŁAM DLA NIEGO UŻYCIE... MIANOWICIE MALUJE NIM PAZNOKCIE GDY NIE MAM CZASU, LUB GDY WIEM, ŻE CZEKA MNIE DUUUŻO PRACY;) DLACZEGO? OTÓŻ :
ŁATWO SIĘ MALUJE, WYSYCHA BŁYSKAWICZNIE, BARDZO TRUDNO O JAKIKOLWIEK ODCISK NA NIM JUŻ PO OKOŁO 2 MIN INTENSYWNEJ PRACY... NIE WIDAĆ ZBYTNIO GDY SIĘ ŚCIERA CO DLA MNIE JEST NAJWAŻNIEJSZE... MALUJE NIM RANO W SKLEPIE PAZNOKIETKI, POTEM GANIAM ZE ŚCIERĄ PO PÓŁKACH I NAWET JEŻELI ZETRZE SIĘ NA KOŃCÓWKACH, BO NIE ZDARZYŁO MI SIĘ JESZCZE BY ODPRYSŁ, NIE WIDAĆ TEGO I NIE MUSZE SIĘ WSTYDZIĆ OBSŁUGIWAĆ KLIENTÓW... A PAZNOKCIE POMALOWANE... TAKIEGO KOMFORTU NIE MAM Z ŻADNYM INNYM LAKIEREM.. MIMO, ŻE NIE UŻYWAŁAM GO ZE WZGLĘDU NA MIENIĄCE SIĘ KOLORY (RÓŻE, FIOLETY, SZAROŚCI, CZERWIENIE) TO NA LATO MOŻE BYĆ;) NIEŹLE WYGLĄDA TEŻ NA CIEMNYM LAKIERZE, ALE TO JUŻ KIEDY INDZIEJ;) BARDZO TRUDNO BYŁO POKAZAĆ NA FOTKACH JAK WYGLĄDA ZE WZGLĘDU WŁASNIE NA JEGO WŁAŚCIWOŚCI "MIENIĄCE", ALE MYŚLĘ, ZE WIĘKSZOŚĆ ZA WAS MIAŁO DO CZYNIENIA Z TYMI LAKIERAMI? JAKIE SĄ WASZE OPINIE NA ICH TEMAT?
POZDRAWIAM, JOLKA
2 komentarze:

  1. Ja od zawsze powtarzam, że jasny szybkoschnący lakier to najlepszy przyjaciel kobiety pracującej:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Z tym lakierem nie miałam jeszcze do czynienia, ale paznokcie wyglądają schludnie i elegancko, nie uważam, że jest nieodpowiedni do pracy ;)

    OdpowiedzUsuń