25 maj 2017

BOSKA CZERWIEŃ EVONAILS NR127

Dzień dobry!
Jakiś czas temu odezwał się do mnie pan Tomek reprezentujący markę produktów do paznokci EVONAILS.
Firma w swoim asortymencie ma lakiery zwykłe, hybrydowe, żele oraz akcesoria- jednym słowem wszystko czego potrzebujemy do wyczarowania pięknych paznokci u siebie jak i dla swoich klientek- jeśli zajmujemy się tym profesjonalnie.
Poprosiłam o przesłanie mi niespodzianki, więc i taka otrzymałam ;)
Pierwszym kolorem, który chciałam Wam pokazać jest absolutnie piękna czerwień o numerku 127 (KLIK)


Na zdjęciach widzicie dwie warstwy lakieru - tyle jest potrzebne do idealnego krycia płytki. Nie kładłam żadnego top coatu i jak widać blask emalii i bez niego jest niczego sobie. Lakier w miarę szybko wysycha, co mnie ucieszyło, bo już długo nie robiłam sobie mani bez wysuszającego Seche Vite. Jest to więc wielki plus.


Jak widzicie na zdjęciu powyżej - pędzelek jest delikatnie spłaszczony, to zdecydowanie ułatwia manewrowanie nim i nakładanie lakieru.
Jak wiecie - lub nie - paznokcie maluję każdego dnia. Głównie dlatego, że w pracy cały dzień spędzam pracując na klawiaturze, co za tym idzie kolor potrafi mi zejść już po kilku godzinach.. Jak przyjemnie byłam zaskoczona, gdy lakier Evonails z płytki zszedł mi minimalnie. Uszczerbek u palca serdecznego powstał już w domu, po pracy, podczas zmywania naczyń...Dodam jeszcze, że emalie te zawierają proteiny z jedwabiu, dzięki temu zapewniamy paznokciom dodatkową pielegnację i ochronę przed promieniami UV.
Dajcie mi koniecznie znać czy znacie markę Evonails. Ja po użyciu pierwszego produktu jestem bardzo mile zaskoczona. Przygotujcie się na więcej, bo od Tomka dostałam mnóstwo dobroci. Jeśli chcecie wiedzieć co jeszcze dostałam, obejrzyjcie film, który nagrałam otwierając tą wielką pakę ;)Pozdrawiam Was serdecznie, Jolka xxx.

7 komentarzy: